Godło
25 Lipiec 2024 - Jakuba i Krzysztofa
Dzień Bezpiecznego Kierowcy

Odznaczenia i medale od Aeroklubu

7 lutego 2016 Aktualności

Miło nam poinformować, że 5 lutego 2016 roku podczas Noworocznego Spotkania ze sportowcami, szkoleniowcami i działaczami bielskich klubów sportowych oraz olimpijczykami Podbeskidzia jakie odbyło się w bielskim ratuszu, członek Zarządu Aeroklubu Polskiego Pan Jarosław Szołtysek i Prezydent Miasta Bielska–Białej: Pan Jacek Krywult, wręczyli wyróżnienia za wieloletnią działalność dydaktyczną i wychowawczą wśród lotniczej młodzieży oraz za zaangażowanie i ofiarność w działalności na rzecz polskiego lotnictwa sportowego.

Pani Halina Majdak-Maj, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych imienia Franciszka Kępki, otrzymała Złotą Odznakę za zasługi dla Aeroklubu Polskiego, a Pan Krzysztof Cieślawski, dyrektor Bielskiego Szkolnego Ośrodka Gimnastyki Korekcyjno-Kompensacyjnej i nauczyciel ZSTiH: Złoty Medal Aeroklubu Polskiego.

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy.