Godło
12 Lipiec 2024 - Jana i Gwalberta

Galeria Młodego Twórcy: Sandra Szuta

5 lutego 2016 Aktualności, Galerie

W szkolnej Galerii Młodego Twórcy prezentujemy kolejną wystawę. Swoje prace prezentuje Sandra Szuta uczennica klasy 3 fotograficznej. Jest to zestaw fotografii poplenerowych pt.: „Dno Zalewu Czorsztyńskiego”.

Oto kilka słów od autorki: Ten plener szkolny to była jedyna okazja spenetrowania dna Zalewu, z którego właśnie wypuszczono wodę. Warunki pogodowe sprzyjały przemierzaniu terenu w poszukiwaniu pozostałości po zatopionych wioskach. Kolejne czyszczenie akwenu i okazja podreptania wśród skamielin, fundamentów domów, starych garnków, widelców, szczątków drewnianych okien, skrzyń… dopiero za 9 lat.

Osoby chętne do zaprezentowania swoich prac proszone są o kontakt z nauczycielką fotografii – p. Beatą Godek