Godło
13 Kwiecień 2024 - Przemysława i Hermenegildy
Światowy Dzień Pamięci Ofiar Katynia

Akcja charytatywna „Szlachetna paczka”

14 grudnia 2015 Aktualności

Tegoroczna „Szlachetna paczka” w naszej szkole dobiegła końca. W niedzielę wszystkie zebrane produkty, wraz z dodatkowymi prezentami, trafiły do rodzin, które wybraliśmy z bazy „Szlachetnej paczki”. Pragniemy podziękować wszystkim, w imieniu naszym i rodzin potrzebujących , za okazane serce, pomoc rzeczową i finansową. Tylko razem, wspólnymi siłami, byliśmy w stanie spełnić często bardzo podstawowe i przyziemne marzenia ludzi będących w trudnej sytuacji życiowej. Możemy być dumni, że przyczyniliśmy się do uśmiechu i spokojnych Świąt w kilku polskich domach. A i dzieci w paczkach znalazły niespodzianki dla siebie.

Jeszcze raz dziękujemy. Życzymy, by wszelkie dobro, które Państwo okazali, powróciło do Waszych Rodzin.

Szkolny wolontariat prowadziły: Joanna Wolff, Sylwia Biela i Beata Godek