Godło
22 Kwiecień 2024 - Leona i Łukasza
Dzień Ziemi

IV Ogólnopolski Konkurs Normalizacyjny

29 listopada 2015 Aktualności, Konkursy
Temat IV Ogólnopolskiego Konkursu „Normalizacja i ja"  brzmi: „Stosowanie norm gwarancją jakości wyrobów i usług" <<< Tak wygląda początek informacji o tym Konkursie, organizowanym przez Polski Komitet Normalizacyjny. Można ją znaleźć na stronie:
 
 
Nasza Szkoła bierze udział w Konkursie już po raz kolejny. Uczniowie podjęli się przygotowania i wysłania prac we wszystkich kategoriach tj.: esej, praca graficzna i „Video” (wykonane komórką). Namawiamy uczniów innych szkół (między innymi tych, które już brały udział w podobnych konkursach normalizacyjnych, organizowanych przez Zespół Szkół Technicznych i Handlowych im. Franciszka Kępki w Bielsku-Białej). Jest jeszcze czas na podjęcie decyzji, ponieważ Konkurs trwa do 22 stycznia 2016 r. Więcej na w/w stronie.