Godło
18 Maj 2024 - Feliksa i Aleksandry
Międzynarodowy Dzień Muzeów

Szlachetna paczka

26 listopada 2015 Aktualności

Nasza szkoła po raz kolejny bierze udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Szlachetna paczka”. Wybraliśmy 3 rodziny którym będziemy się starali pomóc, wychodząc naprzeciw ich codziennym potrzebom. Potrzeby te nie są wydumane. Często brakuje podstawowych produktów żywnościowych takich jak mąka, ryż cukier oraz środków czystości.

Potrzebna jest też ciepła odzież na zimę, zwłaszcza buty dla dzieci. Wszystko to w przypadku rodzin wielodzietnych jest kosztem nie do udźwignięcia. Dlatego zwracamy się do wszystkich uczniów, Rodziców, ludzi dobrej woli, także osób z zewnątrz z prośbą o pomoc w skompletowaniu produktów dla rodzin. Wszystkie potrzeby, wraz z opisem sytuacji rodzin są dostępne w załącznikach.

W szkolnym wolontariacie uczniom pomagają nauczyciele: Sylwia Biela i Beata Godek.