Godło
25 Lipiec 2024 - Jakuba i Krzysztofa
Dzień Bezpiecznego Kierowcy

Galeria Młodego Twórcy: Arek Raczek

28 października 2015 Aktualności
Zapraszamy do oglądania nowej wystawy w szkolnej Galerii Młodego Twórcy. Swoje prace prezentuje uczeń klasy IV fotograficznej Arek Raczek.
Tak mówi o sobie i swojej pasji: Z fotografią wiążę swoje życie już od kilku lat. Realizuję się w portretowaniu, fotografii ulicznej i krajobrazach. Zdjęcia przedstawiają małą część mojego najnowszego autorskiego projektu „Black Landscape”, oraz zbiór z ostatnich sesji. Moje portfolio przez te kilka lat wzbogaciło się w znaczną ilość zdjęć. Częściej fotografuję w czerni i bieli, natomiast lubię też zrobić 'coś innego’ – w kolorze.

Fotografuję również na małym obrazku lustrzanką analogową Canona. Czyli zwykłej kliszy 35mm. Są to czarno-białe fotografie. Moje plany na przyszłość są związane z fotografią. Myślę, że jest ona w stanie pokazać to czego nie zauważamy gołym okiem. Jak również skutecznie nas oszukać.
Osoby chętne do zaprezentowania swoich prac w Galerii proszone są o kontakt z nauczycielem fotografii Beatą Godek.