Godło
16 Czerwiec 2024 - Aliny i Justyny
Międzynarodowy Dzień Pomocy Dzieciom Afrykańskim

Nasza szkoła wzbogaciła się o drukarkę 3D

24 września 2015 Aktualności
W 2014 roku rozpoczął się w naszej szkole cykl szkoleń, z których skorzystało i podniosło swoje kwalifikacje ponad 20 uczniów. Zajęcia odbywały się w okresie od listopada 2014 do kwietnia br.
W trakcie szkolenia uczniowie nabyli praktyczne umiejętności posługiwania się nowoczesnymi narzędziami do projektowania komputerowego z rodziny programów CAD, trójwymiarowej wizualizacji projektów przy pomocy oprogramowania 3D oraz wykonywania prototypów na podstawie własnych projektów na drukarkach 3D. Szkolenia zostały zrealizowane dzięki współpracy Miejskiego Zarządu Oświaty w Bielsku-Białej i Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku-Białej.
     W dniu 23.09.2015r. Dyrektor ARR S.A. p. Jan Sienkiewicz przekazał naszej szkole drukarkę 3D Duplikator 4 Dual Extruder. To nowoczesne urządzenie z pewnością bardzo uatrakcyjni zajęcia lekcyjne z przedmiotów zawodowych i pozwoli na efektywniejsze łączenie wiedzy teoretycznej z praktyką. W imieniu całej społeczności szkolnej serdecznie dziękujemy.
JB