19 Kwiecień 2024 - Adolfa i Tymona

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW 2015-16 -TECHNIKUM nr 7

10 lipca 2015 Ogłoszenia

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW (przedmioty ogólnokształcące)  DLA UCZNIÓW KLAS I-szych TECHNIKUM NR 7 (wszystkie specjalności)    ROK SZKOLNY 2015/16

MATEMATYKA

Wojciech Babiański, Lech Chańko, Dorota Ponczek:  Matematyka zakres podstawowy zakres rozszerzony.Wydawnictwo: NOWA ERA.

GEOGRAFIA

Radosław Uliszek, Krzysztof Wiedermann: Oblicza geografii. Wydawnictwo: NOWA ERA.

JĘZYK POLSKI

R. Janicka-Szyszko, M. Steblecka-Jankowska : Kształcenie kulturowo-literackie i językowe 2. Seria odkrywamy na nowo. Wydawnictwo: Operon.

JĘZYK ANGIELSKI

New Matura Success Pre – Intermediate. Wydawnictwo: PEARSON LONGMAN.

JĘZYK NIEMIECKI

Zespół autorów: Expedition Deutsch A (dla początkujących) lub B (kontynuacja). Wydawnictwo: WSZ PWN.

JĘZYK ROSYJSKI

M. Zybert, H. Dąbrowska:  Nowyje fstrieczi cz.1. Wydawnictwo: WSiP Europa.

HISTORIA

Stanisław Roszak, Jarosław Kłaczkow: Poznać przeszłość wiek XX-zakres podstawowy Wydawnictwo : NOWA ERA.

FIZYKA

Marcin Braun, Weronika Śliwa : Odkryć fizykę Wydawnictwo : NOWA ERA ( nowa podstawa programowa ).

CHEMIA

R. Hassa: To jest chemia. Zakres podstawowy Wydawnictwo: NOWA ERA.

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

Jarosław Słoma: Żyję i działam bezpiecznie. Wydawnictwo: NOWA ERA.

BIOLOGIA

E. Bonar, W. Krzeszowiec-Jeleń: Biologia na czasie (zakres podstawowy). Wydawnictwo: NOWA ERA.

WOS

Z. Smutek, J. Maleska: Odkrywamy na nowo. Wydawnictwo: OPERON.