Godło
30 Listopda 2020 - Andrzeja i Konstantego

EGZAMINY POPRAWKOWE I KLASYFIKACYJNE – ROK SZKOLNY 2014/2015

10 lipca 2015 Ogłoszenia

 

LP

 

PRZEDMIOT

 

DATA

GODZINA

SALA

 

KOMISJA

1.

 

JĘZYK POLSKI

klasy: 2aG, 2bG, 2bt

20.08.2015 r.

godzina 9:00

sala nr 5

L. Gibas – przew.

K. Piskorek

E. Kuś

2.

MATEMATYKA

 

21.08.2015 r.

godzina 9:00

sala nr

L. Gibas – przew.

B. Szczechura

D. Fuchs

3.

 

JĘZYK POLSKI

klasy: 3at, 3bt, 2bgs

24.08.2015 r.

godzina 9:00

sala nr 5

L. Gibas – przew.

D. Kołodziej

E. Kuś

4.

 

JĘZYK NIEMIECKI + JĘZYK WŁOSKI

24.08.2015 r.

godzina 9:00

sala nr 6

J. Wawrzyszkiewicz – przew.

I. Mrowiec

J. Pietrzyk

5.

TECHN.OBRÓBKI SKRAWANIEM + TECHN. WYTW. I KONSTR.MECH. + PODST. KONSTR. MASZYN I MASZYNOZNAWSTWO

24.08.2015r.

godzina: 9:00

sala nr 1

J. Berek – przew.

M. Kępka

M. Twardzik

6.

MATEMATYKA

klasy: 1at, 1bt, 1ct, 2at, 2ct, 3at, 3ct, 4at

26.08.2015r.

godzina: 9:00

sala nr 6

L. Gibas – przew.

B. Szczechura

P. Szlagor

7.

 

MATEMATYKA

klasy: 2aG, 2bt, 3bt, 1gs, 2ags

26.08.2015r.

godzina: 9:00

sala nr 8

L. Gibas – przew.

D. Fuchs

A. Czaicka

G. Greń

8.

 

OBSŁUGA MASZYN I URZĄDZEŃ

26.08.2015r.

godzina: 11:00

sala nr

J. Berek – przew.

M. Kępka

M. Twardzik

9.

JĘZYK ANGIELSKI

27.08.2015r.

godzina: 9:00

sala nr 8

L. Gibas – przew.

S. Biela

I.Wójtowicz-B.

A. Sachajko

A. Plewa

10.

FIZYKA

27.08.2015r.

godzina: 9:00

sala nr 11

J. Berek – przew.

M. Kalika

O. Hamerlińska

11.

CHEMIA

27.08.2015r.

godzina: 9:00

sala nr 8

J. Berek – przew.

L. Gibas

A. Woźniczka

12.

TOWAROZNAWSTWO

27.08.2015r.

godzina: 11:00

sala nr 13

L. Gibas – przew.

G. Greń

K. Gołyszny

13.

BIOLOGIA

27.08.2015r.

godzina: 11:00

sala nr 2

J. Wawrzyszkiewicz – przew.

L. Sobół-Guzik

B. Kurz

M. Sikora

14.

HISTORIA + WOS

28.08.2015r.

godzina: 9:00

sala nr 9

L. Gibas – przew.

J. Wawrzyszkiewicz

U. Sapeta

15.

ORGAN.TECHNIKI REKLAMY +

TECHNIKI POLIGRAFICZNE

28.08.2015r.

godzina: 9:00

sala nr 7

L. Gibas – przew.

M. Berek

A. Wilusz-Kotwicz

K. Gajewski