Godło
12 Lipiec 2024 - Jana i Gwalberta

Absolwenci poszukiwani!

29 czerwca 2015 Aktualności, Galerie Tagi: ,

Kolejni pracodawcy zgłaszają się do szkoły z prośbą o przygotowanie uczniów do potrzebnych w przemyśle zawodów mechanicznych, zwłaszcza operatorów maszyn, techników obróbki skrawaniem i operatorów obrabiarek sterowanych numerycznie. Pracowników poszukują nie tylko bielskie firmy, ale i żywieckie, katowickie, tyskie… Po okresie próbnym firmy zapewniają zatrudnienie na stałe.

Doradca zawodowy ZSTiH dysponuje ofertami nowych miejsc pracy. Rodzicom absolwentów gimnazjum radzimy przyjrzeć się nowemu rynkowi pracy i zachęcić młodych ludzi do nauki w poszukiwanych zawodach. Radzimy też pamiętać, że potwierdzone certfikatem zdobyte uprawnienia zawodowe są honorowane we wszystkich krajach UE. Tych pracowników poszukuje sie w Europie od dłuższego czasu.