Godło
01 Październik 2023 - Danuty i Remigiusza
Międzynarodowy Dzień Ludzi Starszych
Międzynarodowy Dzień Lekarza
Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu

Wystawa prac naszych uczniów w Sferze

27 czerwca 2015 Aktualności, Galerie

Tym razem uczniowie Fototechnika prezentują swoje prace w Galerii Sfera I. Wystawa nosi tytuł „Sztuka obserwacji”, obejmuje ok. 40 fotografii, Prezentowane zdjęcia są dorobkiem młodych twórców, zdjęcia pokazują kunszt autorów i nie są sprecyzowane pod konkretny temat.

Zdjęcia wykonane w technice cyfrowej prezentują:
Halotta Maria, Raczek Arkady, Tarnawa Gabriela, Grąbkowska Marcelina, Skrzypek Natalia, Dąbrowska Kamila, Chrobakiewicz Angelika, Grzegorzek Zuzanna, Laszczak Agnieszka, Melanik Daria, Szczuka Daria, Dudajek Darmara, Szuta Sandra, Góra Angelika, Pacura Kornelia, Damek Sabina.