Godło
20 Czerwiec 2024 - Bogny i Florentyny
Światowy Dzień Uchodźcy

Warsztaty z panoramy 360stopni

11 czerwca 2015 Aktualności

Parę tygodni temu mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach z p. Markiem Kocjanem – autorem panoram wirtualnych min. z Bielska-Białej i Belwederu – klasycystycznego pałacu prezydenckiego. Dzięki panoramom pana Marka możemy zaglądać do niedostępnych sal (szczegóły na jego stronie www.spacery360.pl). Poznaliśmy zasady działania głowicy 360 stopni oraz jak przygotować zdjęcia i łączyć je w programie PtGui. Finałem warsztatów było wykonanie panoramy w sali nr 14 – gdzie odbyły się warsztaty, możemy przyglądnąć się uczestnikom z klas 3at, 3ct i 2ct. Pan marek Kocjan przyjął zaproszenie nauczycielki przedmiotów zawodowych reklamy i fototechnika Anny Maśki.

Pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować panu Markowi za pokazanie kolejnych tajników pracy fotografa.