Godło
03 Grudzień 2023 - Franciszka i Ksawerego
Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Wiosenna wycieczka SK PTTK 'Zbyrcok’ na Wielką Raczę

9 czerwca 2015 Aktualności, Galerie

„W góry, w góry miły bracie, tam przygoda czeka na Cię…”

Tym razem przygody czekały na nas na Wielkiej Raczy. Po ulewnych deszczach zaświeciło słońce i rozpoczęliśmy wędrówkę. W czwartek 28 maja po 6 godzinach wspinaczki zdobyliśmy szczyt o wysokości 1336 m n.p.m. Tradycyjnie było ognisko, rozpalone przez strażniczkę ognia – Darię M., kalambury w kategorii zwierzęta, profesjonalna sesja zdjęciowa zachodu słońca i nieba nocnego, a także wiele, wiele innych atrakcji! Kto nie był niech żałuje! Wróciliśmy zmęczeni ale szczęśliwi. Drogę powrotną pociągiem do Bielska przespaliśmy. Już czekamy na następną wycieczkę!
J.Lubertowicz