Godło
16 Czerwiec 2024 - Aliny i Justyny
Międzynarodowy Dzień Pomocy Dzieciom Afrykańskim

Ogólnopolskie Dni Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego

8 czerwca 2015 Aktualności, Galerie

Na tegoroczny korowód nasi uczniowie przygotowali prezentację składającą się z wiązanki tańców ludowych – w strojach beskidzkich górali oraz śląska cieszyńskiego – a także ruchomą galerię obrazów. Temat: „Młodość w barwach lata, z uwzględnieniem atrakcji turystycznych regionu” ujęliśmy następująco:

Zdjęcia przyrodnicze wraz z dużą panoramą Bielska-Białej na tle gór oraz ruchoma kolejka linowa (pomysł 3at) miały podkreślać atrakcje turystyczne regionu. Stroje ludowe z okolić Bielska-Białej również do tego nawiązywały. A na rewersach fotografii pokazaliśmy samą młodość i radość w słonecznych kolorach uśmiechniętych emotikonek symbolizujących również komunikację młodego pokolenia. Najliczniej w korowodzie uczestniczyły kl. 3ct – 9 osób, 1ct 8 osób. Brawo! Natomiast ruchomą galerię przygotowała wcześniej kl. 2ct.