Godło
18 Maj 2024 - Feliksa i Aleksandry
Międzynarodowy Dzień Muzeów

Wyniki konkursu wiedzy o BHP

30 marca 2015 Aktualności, Galerie

Propagowanie wiedzy o bhp wśród uczniów to jedno z ważniejszych zadań edukacyjnych. Można też tę wiedzę sprawdzić podczas zmagań konkursowych. Już kolejny raz odbył się „Międzyszkolny konkurs wiedzy bhp”, organizowany przez naszą szkołę. Dopisała młodzież, dopisali sponsorzy. Swoją wiedzą podzielił się z młodzieżą starszy inspektor – specjalista Damian Borak z PIP w Katowicach – oddział w Bielsku-Białej. Jego wykładu wysłuchano z ogromnym zainteresowaniem. Obecny podczas konkursu inspektor bielskiego MZO, pan Aleksander Pietrzak podkreslił potrzebę zdobywania tego typu wiedzy przez przyszłych pracowników.

W obecności gości, sponsorów, opiekunów wręczono laureatom cenne nagrody. Kolejny raz zwyciężył przedstawiciel Zespołu Szkół Ekonomicznych – gratulacje.
Oto wyniki:
  • I miejsce –   Adam Kucak – ZSE
  • II miejsce –  Mateusz Mazur – ZSB
  • III miejsce – Jan Wiatr – IV LO
  • III miejsce – Aleksandra Fijak- ZSGiH
  • V miejsce –   Patryk Mazurek -ZSSiO
Przyznano także 8 wyróznień, pozostałym nagrody pocieszenia; wszystkim uczestnikom wręczono także dyplomy uczestnictwa.
Sponsorzy konkursu : EEATON, TENSOR-Żywiec,FAMA A.Ficoń, MZO w Bielsku-Białej,PIP
Do zobaczenia w przyszłym roku.