Godło
19 Lipiec 2024 - Wincentego i Wodzisława
Dzień Czerwonego Kapturka

IV Międzyszkolny Konkurs BHP – plakaty

12 marca 2015 Aktualności, Konkursy
W dniu dzisiejszym, to jest 12 marca 2015 roku, przekazaliśmy szkołom średnim (do skrytek w MZO), plakaty informujące o przebiegu etapu finałowego Konkursu, który odbędzie się w dniu 27 marca 2015 r.

Jeżeli do Państwa Szkoły nie dotarł plakat a jesteście zainteresowani udziałem w tym Konkursie, to prosimy o kontakt z Sekretariatem Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych. Liczymy też (wraz z Państwową Inspekcją Pracy) na udział w Konkursie uczniów tych liceów ogólnokształcących w Bielsku-Białej, które nie uczestniczyły w jego poprzednich edycjach.
Zgodnie z REGULAMINEM Konkursu prosimy o pilne imienne zgłoszenie do w/ w Sekretariatu ZSTiH, uczniów, którzy będą reprezentować szkoły w etapie finałowym.