Godło
29 Maj 2024 - Teodozji i Magdaleny
Dzień Działacza Kultury i Drukarza

Warsztaty dla gimnazjalistów

23 lutego 2015 Aktualności

We czwartek 19 lutego zorganizowaliśmy warsztaty dla gimnazjalistów. Grupy ok. 10 osobowe uczestniczyły po kolei w warsztatach: fotograficznych, mechatronicznych, graficznych (sitodruk i szablony) oraz oglądały wystawę narzędzi specjalistycznych udostepnionych przez bielski oddział firmy MAPAL.Narzędzia Precyzyjne z Poznania ,wystawę prac plastycznych i fotograficznych. Gimnazjalistom zaprezentowano pracę tokarki. Co ciekawe ,obróbką skrawaniem zainteresowane były również dziewczyny. Piloci poszczególnych grup, również się napracowali objaśniając wszystko co chcieli wiedzieć nasi goście z Gimnazjum nr 5 i Gimnazjum nr 3.

Dziękujemy za odwiedziny i zachecamy do podjęcia nauki na proponowanych  przez nas  kierunkach.!