Godło
16 Czerwiec 2024 - Aliny i Justyny
Międzynarodowy Dzień Pomocy Dzieciom Afrykańskim

IV Turniej o Pączka Pani Dyrektor

14 lutego 2015 Aktualności

IV Turniej o Pączka Pani Dyrektor przeszedł już do historii. W związku z tym, że tłusty czwartek w tym roku przypada w ferie, turniej piłki siatkowej został rozegrany w czwartek przed feriami. Jak zwykle do rywalizacji stanęły cztery drużyny walczące o słodkie nagrody: reprezentacja dziewcząt ZSTiH, reprezentacja chłopców ZSTiH, reprezentacja Liceum Sportowego i drużyna nauczycieli. Po bardzo zaciekłych i wyrównanych pojedynkach zwyciężyła drużyna chłopców ZSTiH, drugie miejsce zajęli sportowcy, trzecie – nauczyciele a tuż za podium uplasowała się drużyna dziewcząt ZSTiH.

To była wspaniała rywalizacja! Do walki zagrzewali kibice – licznie przybyli uczniowie z nauczycielami! Na zakończenie odbyła się degustacja pączków ufundowanych przez Dyrekcję LS i ZSTiH! Dziękujemy wszystkim za ten udany dzień i zapraszamy za rok na JUBILEUSZOWY V Turniej!