Godło
28 Maj 2024 - Augustyna i Jaromira

Laureaci międzyszkolnego konkursu normalizacyjnego

16 grudnia 2014 Aktualności, Konkursy
W dniu 11 grudnia br. odbyło się uroczyste spotkanie przedstawicieli Polskiego Komitetu Normalizacyjnego – dr Zygmunta Niechody (doradcy prezesa PKN) i mgr. inż. Pawła Górskiego (starszym specjalistą w Zespole ds. Polityki Edukacyjnej) – z uczestnikami międzyszkolnego konkursu”Normalizacja wśród nas i dla nas-plakat 2014″oraz ich opiekunami.

Wyjątkową atrakcją stała się bardzo interesująca prelekcja dra Z. Niechody, poświęcona roli normalizacji w naszym życiu, jej wpływowi na rozwój gospodarczy państwa, na rozwój nauki, poparta konkretnymi przykładami.
W trakcie spotkania dyr. szkoły Halina Majdak-Maj oraz wybitni goscie z PKN wręczyli nagrody rzeczowe, wyróżnienia i dyplomy uczestnikom konkursu.Spotkanie uwieńczyło współne pamiątkowe zdjęcie.
Organizatorzy serdecznie dziekują wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i realizacje konkursu; zwłaszcza opiekunom grup uczniowskich z poszczególnych szkół,”zarażonych” ideą normalizacji, szerzących wiedzę o znaczacej roli normalizacji w naszym życiu. Poniżej lista laureatów i zdjęcia z przebiegu spotkania.
 
Laureaci:
  1. Marcin Marczewski (ZSEEiM),  Joanna Pawełka (ZSTiH)
  2. Kamila Stanclik – ZSE
  3. Roksana Frej – ZSB
wyróżnienia:
  • Martyna Zaręba (ZSTiH)
  • Zuzanna Fober (ZSB)
  • Rafał      Zasuwa (ZSO)