Godło
22 Kwiecień 2024 - Leona i Łukasza
Dzień Ziemi

KONKURS NA NAJLEPSZY SPOT RADIOWY

20 listopada 2014 Aktualności

KONKURS NA NAJLEPSZY SPOT RADIOWY   ODDAJ SWÓJ GŁOS NA JEDEN Z WYBRANYCH SPOTÓW RADIOWYCH REKLAMUJĄCYCH NASZĄ SZKOŁĘ. WYBIERZ NAJLEPSZY!!! Spoty radiowe przygotowali uczniowie klas III kierunku TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY i są to ich pierwsze spoty reklamowe, które opracowali. DLA NAJLEPSZYCH CZEKAJĄ ATRAKCYJNE NAGRODY KONKURS TRWA DO 30.11.2014 Szczegółowych informacji udziela: Magdalena Berek function ResultWindow(my_win_param) { window.open(„http://www.sonda.pl/wait.php3″,”sondaplwin”,my_win_param); return false; } SONDA Który spot uważasz za najlepszy? Spot nr 1 Spot nr 2 Spot nr 3 Spot nr 4 Spot nr 5 Spot nr 6 Spot nr 7 Spot nr 8 Spot nr 9 Spot nr 10   Głosowanie zakończone. Wkrótce wyniki.