Godło
24 Lipiec 2024 - Kingi i Krystyny
Dzień Policjanta

Kirkuty w obiektywie

18 listopada 2014 Aktualności

Zespół Szkół Technicznych i Handlowych w Bielsku – Białej wraz z Międzynarodowym Domem Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu oraz Gminą Wyznaniową Żydowską w Bielsku-Białej zapraszają na otwarcie trzeciej z kolei wystawy prac uczniów kształcących się na kierunku fototechnik. Wernisaż odbędzie się 21 listopada o godzinie 19.00 w MDSM w Oświęcimiu. Swoje fotografie zaprezentują : Aleksandra Waluś, Gabriela Tarnawa, Maria Halotta, Marcelina Grąbkowska, Marta Walla, Monika Wojtylak i Arek Raczek. Komisarzem wystawy jest nauczycielka fotografii Beata Godek.

Wystawy z cyklu „Ogrody pamięci” są pokłosiem licznych plenerów fotograficznych, wrażliwości młodych twórców na sztukę, kulturę i tradycję naszego regionu. Tegoroczna wystawa poświęcona jest cmentarzom żydowskim w Cieszynie i Bielsku-Białej.