Godło
13 Kwiecień 2024 - Przemysława i Hermenegildy
Światowy Dzień Pamięci Ofiar Katynia

Hallowen w filmie światowego kina…

31 października 2014 Aktualności

Niektóre filmy to nie są bajki na dobranoc… Chyba, że ktoś lubi się bać. Podobno strach uodparnia na stres, dlatego bajki są czasem straszne… ale to zostawiamy psychologom. Nasza impreza zorganizowana przez samorząd uczniowski w obrazie bliska była horrorowi, ale w atmosferze i nastroju miała coś z komedii.

Podczas imprezy hallowennowej, pomysłowi i odważni poprzebierali się za postaci z mrocznych opowieści. Zaskoczeni byliśmy świetną charakteryzacją i dbałością o szczegóły stroju: od sztucznych ran (żelatyna w akcji), krwi i bladości skóry po konkretne nawiązania do postaci filmowych, nie wspominając o ilości podartych ubrań, rajstop i świetnego doboru kolorystyki.