Godło
02 Czerwiec 2023 - Erazma i Marianny
Dzień bez Krawata
Europejski Dzień Sąsiada
Dzień Leśnika

Wesoły, deszczowy korowód

16 czerwca 2014 Aktualności

Tradycyjnie lało w czasie korowodu młodzieży zorganizowanego w ramach XXI Ogólnopolskich Dni Bezpieczeństwa. Ale humory i tak dopisywały. Młodzież – pod opieką Pani Kingi Piskorek i Pana Mariana Jarczyka – zaprezentowała się naprawdę interesująco, choć ostateczny wynik, niestety nie cieszy… Znowu nieodpowiedzialny uczeń z klasy 3a ZSZ pogrzebał szanse szkoły, ponieważ nie stawił się na zawody motoryzacyjne. Praca całej grupy poszła na marne!

Wypada tylko serdecznie podziękować tym, którzy poważnie potraktowali obowiązek reprezentowania szkoły na miejskie paradzie. Warto obejrzeć zdjęcia  i podziwiać stroje, pomysłowość, żywiołowość wszystkich uczestników, a zwłaszcza szlejącej w tańcu na betonie naszej znakomitej Moniki Cywińskiej.