Godło
28 Maj 2024 - Augustyna i Jaromira

Wycieczka SK PTTK

12 czerwca 2014 Aktualności

W dniach 3-4 czerwca członkowie Szkolnego Koła PTTK, zgodnie z wieloletnią tradycją, uczestniczyli w dwudniowej górskiej wycieczce. Po raz pierwszy wspięliśmy się tak wysoko! W związku ze zmianą przepisów  dotyczacych organizacji  wycieczek górskich, mogliśmy pokonać wysokość 1000 m n.p.m. Na nocleg wybraliśmy schronisko na Hali Lipowskiej w Beskidzie Żywieckim. Aby tam dotrzeć pokonaliśmy dwie góry- Romankę i Rysiankę.

Mimo niesprzyjającej pogody (cały czas towarzyszył nam deszcz i mżawka, a w wyższych partiach gór mgła), humory dopisywały i atmosfera była gorąca! Wszyscy dali radę i dzielnie pokonywali górskie szlaki! Niestety ,z powodu fatalnych warunków atmosferycznych ognisko się nie odbyło, ale zajęcia grupowe w schronisku były emocjonujące!
 

Już teraz zapraszamy chętne osoby na przyszłoroczne wycieczki i przeżycie niezapomnianych przygód!