Godło
03 Grudzień 2023 - Franciszka i Ksawerego
Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Festiwal Nauki i Sztuki – Zapraszamy

2 czerwca 2014 Aktualności

  Informujemy, iż Zespół Szkół Technicznych i Handlowych w ramach Festiwalu Nauki i Sztuki, pod patronatem ATH Bielsko-Biała zaprasza młodzież 2 i 3 klas gimnazjalnych na następujące ciekawe wykłady: Programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie Warsztaty z filcowania Fotomontaż w programie graficznym Portret artystyczny w studiu fotograficznym Rozwój rynku lotniczego Randka z reklamą Zapraszamy Szkoły Gimnazjalne oraz osoby indywidualne w piątek 6 czerwca 2014 roku do Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych, ul. Lompy 11 w Bielsku-Białej na godz. 9.00.

Swoje zainteresowanie i przybycie należy wcześniej zgłosić telefonicznie (33) 496 02 52