Godło
20 Czerwiec 2024 - Bogny i Florentyny
Światowy Dzień Uchodźcy

Odlatujemy!

26 kwietnia 2014 Aktualności

Klasy 1 i 3 technikum fotograficznego w czwartek 10 kwietnia wzięły udział w zajęciach plenerowych na lotnisku w Aleksandrowicach. Tematem pleneru była moda lat pięćdziesiątych. Fotografia mody wymaga zaangażowania całego zespołu, dlatego uczniowie podzieli się rolami. Niektórzy wcielili się w rolę stylistów lub wizażystów, inni odkryli swój aktorski charakter i stanęli przed aparatem fotograficznym.

Zdjęcia prezentują: Angelika Góra, Dagmara Dudajek, Daria Jesionka, Daria Melanik, Daria Szczuka, Dominik Skowroński, Ewelina Nikiel, Justyna Fudala, Kamil Polak, Marta Walla, Natalia Knapik, Patrycja Ptak, Paulina Dobija, Paulina Młynarczyk, Sabina Damek, Sandra Szuta, Szymon Sadkowski, Weronika Krakowińska, Weronika Wyrobek, Zuzanna Grzegorzek, Natalia Żołnierczyk.