Godło
25 Wrzesień 2022 - Aurelii i Ładysława

Konkurs wiedzy CSR

17 kwietnia 2014 Aktualności

Uczestnicy konkursu mają szansę: dowiedzieć się, co to jest CSR lub pogłębić swoją dotychczasową wiedzę na ten temat; poznać ludzi zawodowo związanych z CSR w największych firmach w Polsce; zdobyć atrakcyjne nagrody: iPoda, tablety, e-czytniki, bony podarunkowe Empik oraz publikacje nt. CSR zaprezentować swoją wiedzę przed finałowym Jury Konkursu wiedzy o CSR; bezpłatnie uczestniczyć w prestiżowej, dwudniowej konferencji: Akademii Odpowiedzialnego Biznesu 2013, całkowicie poświęconej tematyce CSR; otrzymać certyfikat potwierdzający udział w Konkursie wiedzy o CSR Nie zwlekaj! Spróbuj swoich sił już dzisiaj i weź udział w Konkursie! Masz czas do 28 kwietnia 2014 r.!

I etap – test elektroniczny (on-line) na stronie www.lob.org.pl, który zawiera 10 pytań zamkniętych. Poprawne udzielenie odpowiedzi na 8 z nich (80%) gwarantuje przejście do II etapu pierwszym 400 osobom, które rozwiążą go w najszybszym terminie („kto pierwszy, ten lepszy”). Pozostałe zakwalifikowane osoby zostaną zapisane na listę rezerwową. Informacja o dokładnym miejscu i godzinie II etapu zostanie przekazana drogą elektroniczną.