Godło
17 Maj 2024 - Weroniki i Sławomira
Światowy Dzień Telekomunikacji

III Turniej o Pączka Pani Dyrektor

5 marca 2014 Aktualności

III Turniej o Pączka Pani Dyrektor w piłce siatkowej już za nami! Jak zwykle został rozegrany w Tłusty Czwartek, który przypadł 27.02. W tym roku rozgrywki powiększyły się o drużynę Liceum Sportowego, która też chciała powalczyć o słodką nagrodę! Rywalizacja pomiędzy reprezentacją dziewcząt i chłopców ZSTIH, chłopców LS i nauczycieli była bardzo zacięta! W rezultacie rozegranych sześciu meczów klasyfikacja przedstawia się następująco:  I miejsce: Liceum Sportowe  II miejsce: chłopcy ZSTiH  III miejsce: nauczyciele  IV miejsce: dziewczęta ZSTiH Nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji czuwał sędzia PZPS Józef Stanek. Zmagania sportowe uświetnił występ naszej grupy cheerleaderek z nowym układem tanecznym!!! Było na co popatrzeć!! Kibice jak zwykle dopisali! Dziękujemy sponsorom za ufundowanie pączków, które zniknęły w okamgnieniu! A także wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia turnieju!! Zapraszamy za rok!! JL