Godło
25 Luty 2024 - Wiktora i Cezarego

Startuje Galeria Młodego Twórcy

28 lutego 2014 Aktualności

5 marca w naszej szkole inauguruje działalność Galeria Młodego Twórcy. Jako pierwszy, w dolnym hallu szkoły, zaprezentuje w niej swoje prace fotograficzne o tematyce sportowej uczeń klasy 2 ct Paweł Berek.

W kolejce czekają już gotowe do prezentacji fotografie uczennic klasy 2ct m.in. Marysi Halotty, Gabrysi Tarnawy, Martyny Przybylskiej i Marceliny Grąbkowskiej. Galeria będzie stałym miejscem promocji fotograficznego talentu, pasji twórczej i pracy naszych uczniów. Pozwoli pokazać ich artystyczną indywidualność, spojrzenie na świat poprzez pryzmat obiektywu, kolorów, kadrów, faktur i innych środków plastycznego wyrazu. Szkole natomiast pozwoli stworzyć własną kolekcję najlepszych prac naszych uczniów, którymi będziemy się mogli pochwalić.