Godło
19 Lipiec 2024 - Wincentego i Wodzisława
Dzień Czerwonego Kapturka

InfoSukces – Ogólnopolski konkurs Informatyczny

9 listopada 2013 Aktualności

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie InfoSukces. Jest to ogólnopolski konkurs informatyczny pod patronatem Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej. Pierwszy etap konkursu trwa do 6 stycznia. Zadanie konkursowe polega na opracowaniu i przesłaniu projektu wykonanego dowolną formą. Nazwa zadania to: „Przedstaw swoją okolicę, region w postaci interaktywnej wycieczki lub gry”. Dodatkowe punkty w konkursie dostaje się za wykonanie tego projektu w programie Scratch.

Więcej informacji o konkursie znajduje się w udostępnionym przez organizatora regulaminie. Warto zwrócić w tym miejscu uwagę na fakt, iż w materiałach dodatkowych znajduje się odwołanie do podręcznika do Scratcha stworzonego przez p. Piotra Szlagora (z okładką zaprojektowaną przez naszą absolwentkę). Ten fakt bardzo podwyższa szanse na zwycięstwo wśród uczniów naszej szkoły 🙂