Godło
01 Luty 2023 - Brygidy i Ignacego

Zajęcia na temat oszczędzania

22 października 2013 Aktualności

17 października w naszej szkole odbyły się zajęcia na temat oszczędzania przeprowadzone przez przedstawicieli Banku Śląskiego. Celem zajęć było przedstawienie uczniom różnych form oszczędzania oraz możliwości płynących z założenie i korzystania z konta bankowego. Starszy doradca klienta detalicznego po omówieniu możliwości lokowania kapitału skoncentrował się na uświadomieniu uczniom realnego zagrożenia płynącego z ryzykownych inwestycji. Pod koniec zajęć został przeprowadzony quiz. Uczniowie na podstawie wykładu rozwiązywali krzyżówkę.

Marta Radwańska uczennica klasy 4bt oraz Sylwia Tomaszczyk kl. 4 at, które jako pierwsz poprawnie odpowiedziały na wszystkie pytania i odczytały hasło. Tym samym zostały nagrodzone pendrivem z logo banku.