Godło
29 Maj 2024 - Teodozji i Magdaleny
Dzień Działacza Kultury i Drukarza

Foto Art Festival

16 października 2013 Aktualności

Od 11 października, przez kolejne 2 tygodnie , uczniowie kierunku fotograficznego naszej szkoły, wraz z p. Beatą Godek, biorą udział w wolontariacie Foto Art Festiwal. Ideą Festiwalu jest pokazanie wielości dróg twórczych, jakimi może pójść artysta, wybierając fotografię, jako środek wypowiedzi.

Do pracy przy organizacji tej światowej imprezy kulturalnej zgłosiło się aż 37 młodych ludzi chętnych zgłębiać tajniki sztuki fotograficznej także od podszewki. Festiwalowi nie przyświeca temat wiodący. Można obejrzeć dokument, portret, reportaż, pejzaż, eksperyment, fotografię inscenizowaną i przetwarzaną komputerowo. To niepowtarzalna okazja do udziału w wystawach, warsztatach i spotkaniach autorskich. Wszystkich zachęcamy to obejrzenia fotograficznych galerii w kilku punktach naszego miasta.