25 Kwiecień 2024 - Marka i Jarosława
Międzynarodowy Dzień Świadomości Zagrożenia Hałasem

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW TECHNIKUM – 2013/14

20 czerwca 2013 Ogłoszenia

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW (przedmioty ogólnokształcące) DLA UCZNIÓW KLAS I-szych TECHNIKUM NR 7 (wszystkie specjalności) – ROK SZKOLNY 2013/14

• MATEMATYKA Wojciech Babiański, Lech Chańko, Dorota Ponczek: Matematyka zakres podstawowy zakres rozszerzony.Wydawnictwo: NOWA ERA.
  • GEOGRAFIA Radosław Uliszek, Krzysztof Wiedermann: Oblicza geografii. Wydawnictwo: NOWA ERA.
  • JĘZYK POLSKI Dariusz Chemperek, Adam Kalbarczyk: ZROZUMIEĆ TEKST-ZROZUMIEĆ CZŁOWIEKA. Wydawnictwo: WSiP.
  • JĘZYK ANGIELSKI New Matura Success Pre – Intermediate. Wydawnictwo: PEARSON LONGMAN.
  • JĘZYK NIEMIECKI Zespół autorów: Expedition Deutsch A (dla początkujących) lub B (kontynuacja). Wydawnictwo: WSZ PWN.
  • JĘZYK ROSYJSKI M. Zybert, H. Dąbrowska: Nowyje fstrieczi cz.1. Wydawnictwo: WSiP Europa.
  • HISTORIA Stanisław Roszak, Jarosław Kłaczkow: Poznać przeszłość wiek XX-zakres podstawowy Wydawnictwo : NOWA ERA.
  • FIZYKA I ASTRONOMIA Marcin Braun, Weronika Śliwa : Odkryć fizykę Wydawnictwo : NOWA ERA (nowa podstawa programowa).
  • CHEMIA M. Litwin: Chemia ogólna i nieorganiczna cz. I i cz. II. Wydawnictwo: NOWA ERA.
  • EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA Jarosław Słoma: Żyję i działam bezpiecznie. Wydawnictwo: NOWA ERA.
  • BIOLOGIA E. Bonar, W. Krzeszowiec-Jeleń: Biologia na czasie (zakres podstawowy). Wydawnictwo: NOWA ERA.
  • WOS Z. Smutek, J. Maleska: Odkrywamy na nowo. Wydawnictwo: OPERON.