Godło
16 Czerwiec 2024 - Aliny i Justyny
Międzynarodowy Dzień Pomocy Dzieciom Afrykańskim

Festiwal Nauki i Sztuki w Zespole Szkół Technicznych i Handlowych

30 maja 2013 Aktualności

W dniu 24 maja 2013 roku w ramach XIV Festiwalu Nauki i Sztuki w Zespole Szkół Technicznych i Handlowych odbyły się ciekawe wykłady, na które zostały zaproszone szkoły gimnazjalne z Bielska-Białej i okolic. W festiwalu wzięło udział aż 140 osób z następujących szkół: Gimnazjum nr 3 – 54 os Gimnazjum nr 8 – 14 os Gimnazjum nr 12 – 6 os Gimnazjum nr 14 – 19 os Gimnazjum nr 13 – 23 os Gimnazjum z Mazańcowic – 24 os Przeprowadzono następujące wykłady: Alicja Wilusz Kotwicz „Magia filcowania” – warsztaty artystyczne Anna Maśka „Film animowany w reklamie” – warsztaty stop-motion Beata Godek „Psychologia barw” – wykład i warsztaty fotograficzne Krzysztof Cieślawski „Lotnictwo – praca i pasja” – wykład Piotr Kamiński „Programowanie i pokaz toczenia na tokarce CNC – Venus 200” Bardzo dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie do naszej Placówki.