Godło
02 Marzec 2024 - Heleny i Pawła
Międzynarodowy Dzień Obrony Cywilnej

Nowe zawody w ZSTiH !!!

26 maja 2013 Aktualności

W Technikum nr 7 planujemy otwarcie zawodu:   Technik procesów drukowania to osoba, która zajmuje się obsługą wszystkich maszyn i urządzeń drukarskich używanych w procesie drukowania. Do jego obowiązków należą, m.in.: czynności przygotowawcze do drukowania, nadzór nad drukowaniem nakładu, obsługa maszyn drukujących, analiza i kontrola procesu technologicznego i gotowej produkcji poligraficznej. Możliwości zatrudnienia: drukarnie, zakłady poligraficzne, agencje reklamowe i inne.   Kwalifikacje: K1 – Realizacja procesów drukowania z form drukowych (A.15.) K2 – Planowanie i kontrola produkcji poligraficznej (A.40.)   W ZSZ nr 7 planujemy otwarcie zawodu:   Mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych montuje, naprawia i utrzymuje w stałej sprawności technicznej urządzenia automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych, jak: automatyczne przyrządy pomiarowe, przepustnice, zawory, siłowniki, regulatory, przetworniki, przekaźniki, rejestratory, blokady, urządzenia transportu wewnętrznego, urządzenia sterowania gniazdami roboczymi, liniami montażowymi itp.

Kwalifikacje:
K1 – Montaż i obsługa układów automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych (M.16.)