Godło
01 Październik 2023 - Danuty i Remigiusza
Międzynarodowy Dzień Ludzi Starszych
Międzynarodowy Dzień Lekarza
Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu

Sukces w Okręgowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy

30 kwietnia 2013 Aktualności

Dnia 27 kwietnia odbyły się Okręgowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy. Nasza koleżanka Martyna Stanclik zajęła I miejsce w wykonywaniu „Resuscytacji Krążeniowo Oddechowej” bijąc wszystkich przeciwników na głowę i uzyskując 100% skuteczności na fantomie. Ostatni raz wynik 100% w zawodach okręgowych został osiągnięty 8 lat temu.

W zawodach drużynowych udział wzięli: Patryk Cielepak, Bartłomiej Jonderko, Szymon Konecki, Jarosław Macioch, Martyna Stanclik – wszyscy pod opieką Pana Mariana Jarczyka. Drużyna miała za zadanie zmierzyć się z wypadkami, które mogą się zdarzyć w życiu codziennym. Poradziła sobie z nimi wyśmienicie plasując się dziesiątce najlepszych drużyn. 

Bartłomiej Jonderko, klasa 3AT