Godło
18 Kwiecień 2024 - Bogusławy i Bogumiły
Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków

Debata o Bielsku w perspektywie historycznej i współczesnej

27 kwietnia 2013 Aktualności

W dniu 17 kwietnia 2013 roku w naszej szkole odbyła się debata publiczna, dotycząca zagadnień związanych z miastem Bielsko – Biała w perspektywie historycznej i współczesnej. Uczniowie naszej szkoły i Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego BBTS Podbeskidzie wraz z zaproszonymi gośćmi z Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego BBTS Podbeskidzie przygotowali prezentacje multimedialne, plakaty i wystawy tematycznie dostosowane do tematu projektu „Bielsko – Biała – wczoraj i dziś”.

Debata, poprzedzona prezentacjami multimedialnymi, była dobrą okazją by dyskutować o przeobrażeniach naszego miasta, ewentualnych zmianach i marzeniach, których realizacja byłaby możliwa. Na spotkanie zaproszeni zostali przedstawiciele Urzędu Miasta Bielska – Białej oraz członkowie Fundacji Rozwoju Miasta Bielska – Białej.