Godło
05 Grudzień 2022 - Kryspina i Saby
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Uczniowie ZSTiH na „wirtualnym” wykładzie

24 kwietnia 2013 Aktualności

     W dniu 09.04.2013 uczniowie ZSTiH uczestniczyli w wykładzie nt. „Wirtualizacja procesów gospodarczych” przygotowanym przez Katedrę Zarządzania i Inżynierii Produkcji Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. W ramach wykładu młodzież miała okazję zobaczyć i zapoznać się z działaniem skanerów trójwymiarowych, a dokładniej narzędzi służących do trójwymiarowego pomiaru i dokumentacji obiektów trójwymiarowych. Prezentowane treści wzbudziły wśród uczniów ogromne zainteresowanie, szczególnie interesujący był moment, w którym wszyscy uczestnicy wykładu, wraz z salą wykładową zostali zeskanowani i przeniesieni jako trójwymiarowe modele do wirtualnej rzeczywistości.      Zajęcia zostały zorganizowane specjalnie dla naszej młodzieży, za co składamy serdeczne podziękowanie szefowi Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji Panu prof. dr hab. inż. Józefowi Matuszkowi.      Poniżej zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną ATH i Katedry ZIP oraz do obejrzenia FOTORELACJI z wykładu.