Godło
28 Maj 2024 - Augustyna i Jaromira

Szkolny Konkurs „Sprawny w zawodzie Sprzedawca”

16 kwietnia 2013 Aktualności

Szkolny Konkursu „Sprawny w zawodzie Sprzedawca” przebiegał w dwóch etapach: I etap pisemny – obejmował 70 zadań testowych zamkniętych. W części tej wzięło udział 26 uczniów klas drugich handlowych. Wyłoniono 8 osób, które uzyskały największa ilość punktów i przeszły do kolejnego etapu konkursu. II etap – obejmował cztery konkurencje: a) Wystawienie dokumentu sprzedaży w programie komputerowym – faktura VAT. b) Obsługa klienta (rozmowa sprzedażowa, znajomość towarów, obsługa kasy fiskalnej). c) Ozdobne pakowanie towarów. d) Zadania testowe zamknięte – 40 pytań. Zwycięzcami konkursu zostali: I miejsce – Jowita Wandzel II miejsce – Karolina Wandzel III miejsce – Jarosław Ruciński IV miejsce – Ewa Kosobudzka Laureaci będą reprezentować szkołę w rejonowym Konkursie w Cieszynie. GRATULUJEMY!