Godło
02 Marzec 2024 - Heleny i Pawła
Międzynarodowy Dzień Obrony Cywilnej

Laury w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym

18 marca 2013 Aktualności

Odnieśliśmy sukcesy w XX Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach”, organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej oraz Towarzystwo Aktywności Społecznej”Zwyczajni” Świnna. Z ponad 1000 prac wybrano te, które w różnych kategoriach wiekowych i tematycznych zainteresowały formą i artystycznym ujęciem tematu. Wśród nagrodzonych znalazło się 9 uczennic z ZSTiH, z klas o specjalności: technik organizacji reklamy i fototechnik

I tak miejsca zajęły:

 • rysunek:

  • II miejsce: Ines Ficoń i Magdalena Nowotarska
  • III miejsce: Sabina Śliwka

 • fotografia:

  • I miejsce: Marta Walla, Monika Cywińska, Anna Hornik,
  • II miejsce:Monika Wojtylak, Paulina Michulec,
  • III miejsce: Karolina Kisiała

Ponadto wyróżniono prace:

 • kolejną Magdaleny Nowotarskiej (rysunek)
 • Agnieszki Pierścieckiej (fotografia).

Prace można obejrzeć w galerii prac Konkursu „Mieszkam w Beskidach”. Oprócz naszych uczniów, w konkursie wzięły udział dwie inne placówki oświatowe: LO V i ZSS w Bielsku-Białej – też mają się czym pochwalić.