Godło
24 Lipiec 2024 - Kingi i Krystyny
Dzień Policjanta

II Turniej o Pączka Pani Dyrektor

12 marca 2013 Aktualności

Tradycyjnie, już po raz drugi, w Tłusty Czwartek został rozegrany Turniej o Pączka Pani Dyrektor. Drużyny dziewcząt i chłopców z reprezentacji szkoły w siatkówce oraz drużyna nauczycieli rywalizowali w turnieju o słodką nagrodę! Poziom rozegranych meczów był bardzo wysoki, każda drużyna dała z siebie wszystko! Nawet dziewczęta nie chciały być wspomagane dodatkowymi punktami! Chciały walczyć jak równy z równym! Kibice dopisali, atmosfera podczas meczów na sali gimnastycznej była fantastyczna, a uczennice zagrzewające do walki spisały się na medal! Dziękujemy Pani Dyrektor za sponsorowanie nagrody, kibicom za doping i wszystkim uczestnikom za udział! Zapraszamy za rok na III już turniej!!!