Godło
20 Czerwiec 2024 - Bogny i Florentyny
Światowy Dzień Uchodźcy

Wykład pracownika ING Banku Śląskiego

30 października 2012 Aktualności

24 października w naszej szkole odbyły się zajęcia na temat bankowości elektronicznej i związanych z nią zagrożeń prowadzone przez przedstawiciela Banku Śląskiego. Celem zajęć było uświadomienie uczniom korzyści i zagrożeń płynących z bankowości elektronicznej. Starszy doradca klienta detalicznego po omówieniu możliwości korzystania z bankowości elektronicznej skoncentrował się na uświadomieniu uczniom realnego zagrożenia płynącego z przestępczości takiej jak skimming. Pod koniec zajęć został przeprowadzony quiz. Uczniowie na podstawie wykładu rozwiązywali krzyżówkę. Krzysztof Biel uczeń klasy 1bt, który pierwszy poprawnie odpowiedział na wszystkie pytania i odczytał hasło został nagrodzony pendrivem z logo banku.   Zajęcia zostały zorganizowane w ramach działalności Klubu Młodego Przedsiębiorcy w naszej szkole.