25 Kwiecień 2024 - Marka i Jarosława

11 lipca 2012 Ogłoszenia

PODRĘCZNIKI DLA KLAS I-szych TECHNIKUM I LICEUM NA ROK SZKOLNY 2012/13

MATEMATYKA

Wojciech Babiański, Lech Chańko, Dorota Ponczek:  Matematyka 1. Wydawnictwo: NOWA ERA.

GEOGRAFIA

Radosław Uliszek, Krzysztof Wiedermann: Oblicza geografii. Wydawnictwo: NOWA ERA.

JĘZYK POLSKI

Urszula Jagiełło, Renata Janicka-Szyszko, Magdalena Steblecka: Język polski 1. Podręcznik dla LO i Technikum. Wydawnictwo: OPERON.

Dla klasy pierwszej o specjalności: fototechnik, technik mechanik.

Dariusz Chemperek, Adam Kalbarczyk: ZROZUMIEĆ TEKST-ZROZUMIEĆ CZŁOWIEKA klasa I. cz.1.

Pozostałe klasy pierwsze.

JĘZYK ANGIELSKI

New Matura Success Pre – Intermediate. Wydawnictwo: PEARSON LONGMAN.

JĘZYK NIEMIECKI

S. Rapache, M. Lewandowska, J. Nawrosk: Hier und Da 1 (podręcznik z ćwiczeniami). Wydawnictwo: WSZ PWN.

JĘZYK ROSYJSKI

M. Zybert:  Nowyje wstrieczi cz.1. Wydawnictwo: WSiP.

TECHNOLOGIA INFORMACYJNA

E. Krawczyński, Z. Talaga, M. Wilk: Technologia informacyjna nie tylko dla uczniów. Wydawnictwo: PWN.

HISTORIA

St.Roszak, Jarosław Kłaczkow: Poznać przeszłość wiek XX-zakres podstawowy Wydawnictwo : NOWA ERA ( nowa podstawa programowa )

FIZYKA I ASTRONOMIA

Marcin Braun, Weronika Śliwa : Odkryć fizykę Wydawnictwo : NOWA ERA ( nowa podstawa programowa )

CHEMIA

M. Litwin: Chemia ogólna i nieorganiczna cz. I i cz. II. Wydawnictwo: NOWA ERA.