Godło
02 Czerwiec 2023 - Erazma i Marianny
Dzień bez Krawata
Europejski Dzień Sąsiada
Dzień Leśnika

Wycieczka przedmiotowa w zakładzie BELOS

21 czerwca 2012 Aktualności

W dniu 12 czerwca 2012 klasa 1AZ Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych odbywających zajęcia praktyczne w Bielskim Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Zespole Pracowni nr 3 o specjalności operator obrabiarek skrawających oraz mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych była na wycieczce przedmiotowej w zakładzie Belos w Bielsku Białej mieszczącej się na ulicy Kustronia 74 z nauczycielami zawodu: Zdzisławem Dudkiem, Tomaszem Sytniewskim i Piotrem Kamińskim.   BELOS to największy polski producent osprzętu sieciowego dla linii WN, SN i NN. Działają w branży elektroenergetycznej od ponad sześćdziesięciu lat. Od samego początku utrzymują ścisłą współpracę z wiodącymi na rynku biurami projektowymi oraz instytutami naukowo-badawczymi, dzięki czemu ich wyroby nie tylko spełniają wymagane normy, ale też odpowiadają najnowocześniejszym rozwiązaniom. Ich największym atutem jest wysoka jakość produktów potwierdzona certyfikatami ISO oraz niejednokrotnie doceniona w konkursach (m.in. Polska Nagroda Jakości 2006) oraz przez samych Klientów.