Godło
18 Kwiecień 2024 - Bogusławy i Bogumiły
Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków

Reportaż z nagrań spotu do konkursu „Film na zdrowie”

4 czerwca 2012 Aktualności

Przygotowując reportaż postanowiłyśmy wrócić do korzeni, dlatego odwiedziłyśmy niewielkie gospodarstwo rolniczo- hodowlane. Gospodarz wytłumaczył nam, na czym polega praca hodowcy koni i różnego rodzaju ptactwa zaczynając od kur a kończąc na gołębiach i perliczkach. Właściciel prowadzi hodowlę kur na wolnym wybiegu a zamiast niewygodnych klatek, każda kura ma specjalnie przygotowaną grzędę.   Następnie nasza ekipa przeniosła się na ulicę miasta i za pomocą czterech zabawnych warzyw i owoców przeprowadziłyśmy krótki wywiad z przechodniami nawet bardzo małymi, dotyczący zdrowej żywności. Akcja ta przyniosła nam dużo pozytywnych wrażeń i praktyki reklamowej.   Ideą reportażu było przekonanie ludzi do zdrowego odżywiania a także dowiedzenie się czy społeczeństwo spożywa żywność ekologiczną.   Twórczynie reportażu