Godło
08 Grudzień 2022 - Marii i Wirgiliusza

Spot na konkurs „Film na zdrowie” gotowy!!

2 czerwca 2012 Aktualności

Ludzie od lat chcą podążać za nowymi stylami w modzie, dlatego właśnie przy kręceniu filmu uczennice postanowiły zaprezentować zdrowe odżywianie na wybiegu „wesołych” warzyw. Dziewczyny prezentujące zdrową żywność, przebrane za warzywa, wzbudzą zainteresowanie przechodniów naszego miasta i spróbują przekonać oglądających do lepszego zdrowszego odżywiania.   Spot ma zamiar w dość bezpośredni, ale przy tym łatwy do zrozumienia sposób pokazać grozę naszych czasów: mnóstwo fast food’ów i słodyczy, z którymi ścierają się bohaterki naszego spotu. Kukurydza, ogórek, papryka i truskawka wychodzą na ulice, tańczą, śpiewają z dziećmi a przede wszystkim uświadamiają jak ważna jest odpowiednia dieta.   Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 17 sierpnia 2012 roku.   Szkolnym opiekunem konkursu jest mgr Joanna Hałat