Godło
01 Grudzień 2023 - Natalii i Eligiusza
Dzień walki z AIDS

Konkurs „Film na zdrowie”

7 maja 2012 Aktualności

18 kwietnia w ramach przygotowań do konkursu promującego zdrowy styl życia i zdrowe odżywianie pod tytułem „Film na zdrowie” zorganizowanego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska, na ulicach Bielska-Białej został nagrany konkursowy spot przez uczniów naszej szkoły. Uczennice z klasy 3 at przebrały się za warzywa i owoce promując w ten sposób ekologiczną żywność i przypominając mieszkańcom miasta, że zdrowe odżywianie jest w modzie. Uczennice zadawały przypadkowym przechodnią pytania dotyczące zdrowego stylu życia i odżywiania. Z wywiadu wynika, że większość respondentów dba o zdrową dietę, na co dzień i kupuje warzywa i owoce z ekologicznych upraw. W pierwszym etapie konkursu nasza szkoła zajęła 6 miejsce na 220 szkół biorących udział w konkursie. Obecnie uczniowie przygotowują się do drugiego etapu konkursu. Opiekunem konkursu jest mgr Joanna Hałat.