Godło
17 Maj 2024 - Weroniki i Sławomira
Światowy Dzień Telekomunikacji

Na podium zawodowym

16 kwietnia 2012 Aktualności

    Wśród 16 uczestników jubileuszowego X Rejonowego Konkursu „Sprawny w zawodzie sprzedawca”, który przeprowadzono w Cieszynie, bardzo dobrze spisały sie uczennice klasy 2c – Ewa Gruchel i Paulina Klupaty. W trudnym, bardzo wyrównanym współzawodnictwie Ewa Gruchel zajęła III miejsce, a Paulina znalazła sie wśród wyróżnionych. Zwyciężyła uczennica z Gliwic, a drugie miejsce zajęła przedstawicielka szkoły w Rydułtowach.     Gratulujemy sukcesu… i trochę nam żal, że zabrakło tylko 2 punktów do najwyższej lokaty!     Konkurs obejmował cztery etapy: test obejmujący 40 pytań, ozdobne pakowanie, wystawienie faktury w programie Excel, obsługa klienta na stanowisku z tradycyjną formą obsługi.