Godło
18 Maj 2024 - Feliksa i Aleksandry
Międzynarodowy Dzień Muzeów

Platforma e-learningowa w naszej szkole

18 grudnia 2011 Aktualności

Nasza szkoła właśnie wzbogaciła się o profesjonalny system do nauczania zdalnego. Umożliwia ona łatwy dostęp do materiałów lekcyjnych (i nawet samych lekcji) nawet z drugiego końca świata. Dzięki platformie e-learningowej każdy uczeń będzie mógł doskonalić się nie tylko z różnych dziedzin związanych z przedmiotami szkolnymi, czy specjalnością, ale też uczestniczyć w wielu ciekawych kursach, które niebawem się tam pojawią.

Obecnie platforma przechodzi przez fazę testów. Za niedługo zostanie ona otwarta dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Administratorem serwisu jest p. Piotr Szlagor – nauczyciel matematyki i przedmiotów informatycznych w ZSTiH.

 

Serwis jest dostępny w zakładce „Platforma edukacyjna ZSTiH”.