Godło
19 Lipiec 2024 - Wincentego i Wodzisława
Dzień Czerwonego Kapturka

I miejsce dla absolwenta naszej szkoły!

17 grudnia 2011 Aktualności

Bielsko-Biała, 13.12.2011r.    W czasie świąteczno-noworocznego spotkania bielskiego oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich podsumowano całoroczną pracę, przedstawiono zamierzenia na rok przyszły i przekazano informację o wynikach Ogólnopolskiego Konkursu Prezesa SIMP dla absolwentów średnich szkół technicznych „Technik Absolwent 2011”. W finałowym etapie bezkonkurencyjny okazał się Robert Kluczny z Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych, który zajął  I miejsce w specjalności: technik-mechanik. W specjalności technik-mechatronik tytuł Super Technika uzyskał Daniel Jancarczyk z Zespołu Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych. Okazuje się, że warto inwestować w bielskie szkolnictwo zawodowe tym bardziej, że wyróżnieni absolwenci podjęli studia na kierunkach mechanicznych bielskiej ATH. Dyrektorzy obu szkół otrzymali listy gratulacyjne i podziękowania Zarządu Głównego za staranną i wszechstronną edukację młodzieży.